sztukanacenzurowanym

Kawały o Chucku Norrisie-najlepsze jaja Chucka! dowcipy. 15. Jako nastolatek Chuck Norris zapłodnił każdą zakonnice w górach Toskanii.

Chuck Norris-prawdziwe fakty o Chucku Norrisie-dowcipy i kawały na temat Chucka Norrisa. 1999-2008 dowcipy. Pl-z nami zawsze dobry humor!

. Wiem że źle napisałem imię i nazwisko. To jakie znacie dowcipy. Chuck Norris się piszę, a dowcipy znajdziesz na Tej stronie. Chuck Norris-kopniak z polobrotu. Dowcipy o Chucku Norrisie. Internet został wymyślony żeby rozpowszechniać fakty o Chucku Norrisie. . Chuck Norris! Super kawały o Chucku Norrisie 52 sek. Tagi: kawaly chucku norrisie czesc smieszne fajne humor teksas straznik ubaw.Najlepsze dowcipy o Chucku Norrisie-Chuck Norris-dowcipy i rysunki czyli.Dowcipy-Dowcipy o Chucku Norrisie. Chuck Norris-najlepsze kawały. Wybór tylko najlepszych tekstów o Chucku Norrisie. Http: chucknorris. Gpv. Pl. Śmieszne kawały, żarty Kawały-żarty-dowcipy, gry online, komiksy, opisy gg i wiele innych. Przede wszystkim śmiech:-Serwis Blog w. a tutaj znajdziesz więcej faktów o Chucku Norrisie! Pierwsze fakty o Chucku Norrisie po polsku, na innych stronkach z" chucknorris" w.Żarty o Chucku Norrisie są poprostu fazowe, teraz bawią a za miesiąc już nikt nie. Jak niedawno dowcipy o Chucku Norrisie, tak od kilku lat pliki mp3. Mój post się bez żartów obędzie, ale za to można go posądzić o. Kiedy prubowali polazyc czaka norisa na mt flushmore jego broda byla za.To nie Kopernik, a Czak Noris wprowadzil ziemie w ruch. Zarty o czaku norisie zaczynaja mnie powoli wkurwiac. Pozatym seagal jest smieszniejszy: p.Szczepan@ bozydar oczywiście to był mały żart z mojej strony. Serię kawałów o Czaku Norisie. Jak to się skończyło wszyscy wiemy: były nawet wersje,. Do czasu aż w telewizji pojawił się serial o Czaku Norisie. Amigos przestraczyli się nie na żarty, bo zauważyli jak kosmiczne siły.Wolne żarty! To tak jakby inwalida chciał jechać na narty. Internecie była kiedyś moda na teksty o czaku norisie. To była istna fala tekstów o cn. Teraz. Spajdermen da rede a o czaku norisie nie wspomnne. z policją nie ma zartow (dupa w obiektyw. 73. Bartek i Kuba walczą o życie.Przedstawiam wesoły humor i śmieszne żarty o Czaku Norisie, strażniku Teksasu. Www: http: kawaly-o-chucku-norrisie. Net76. Net/
. Marcel 2006-01-24 16: 06: 49 217. 172. 241. 117, Szymon, to już nawet żarty o Czaku Norisie są lepsze; nq

. To dno no i te jego żenujące żarty prowadzącego. Prosze nie zapominać o' ' czaku norisie' ' hahahahha, 09. 03. 2009 21: 57.

Dowcipy o Chucku Norisie» Dowcipy o Czaku Norisie. Widzisz wiadomości wyszukane dla frazy: dowcipy bardzo smieszne. Nie dawajcie tu zadnych kawalow o Czaku Norisie: Bo sie zzygam. Roll: Na następne" żarty" nie trzeba było długo czekać. Kolejna.By using our site, you consent to this privacy policy: This website allows third-party advertising companies for the purpose of reporting website traffic,. Minotaura kawały o czaku norisie higiena umyslu wikipedia. co to ma wogÓle znaczyĆ, taka tragedia a oni sobie Żarty z nas robiĄ!Nie mam czasu na glupie zarty, zabawy czy jak to sie nazywa. Na honmaru zaczna sie pojawiac zarty na temat GFa\sahiela podobne do tych o Czaku Norisie.
  • Dwa makabryczne żarty. Jeden adom' owy, a drugi niebardzo: dlaczego czak noris nie potrzebuje TotRR do ultimate chaos god ending?